Taghazout, için nihai rehber

Taghazout, için nihai rehber

Blog Taghazout, için nihai rehber

Sörf etkin noktası olarak bilinen Taghazout ya da daha fazlası, dünyanın dört bir yanından insanlar, dalgaları sörf yapmak ve bu küçük kasabanın huzurunu yaşamak için çekmiştir. Agadir'e yakınlığı ve sörf yeri olarak popülerliği nedeniyle, alan yabancı turizmi teşvik etmek için daha da geliştirilmektedir.

Bu yazıda, gidip yemek, uyumak ve eğlenceli aktiviteler yapmak için en iyi yerleri ayarladım.

SunDesk: Birlikte Yaşam ve Birlikte Çalışma Alanı

Digital Nomad veya sadece biraz çalışmanın yapılabileceği sakin bir yer arayan biriyseniz, Sun Desk gidilecek yer!güzel Fas'ı keşfederken uzaktan çalışabilir ve verimlilik seviyenizi yüksek tutabilirsiniz. SunDesk çalışma alanı binanın ikinci ve üçüncü katındadır ve tüm masalardan muhteşem okyanus manzarası sunar.Ana iç mekan çalışma alanı ergonomik sandalyeler, farklı yüksekliklerdeki masalarla donatılmışken, ofis maksimum 14 iş arkadaşına ev sahipliği yapabilir. ve ayarlanabilir bir ayakta masası. Doğrudan rahat kanepelere ve dizüstü bilgisayar masalarına sahip bir dış mekan çalışma alanına bağlanır. Her iki alanda da sürekli yüksek hızlı internet var.

Yer sunar:

2 * 100/10 Mb / s İnternet bağlantıları

7/24 ofis erişimi

Tarama, faks gönderme ve bütçe yazdırma

Skype Özel Skype odası

Panoramik okyanus manzaralı teras

Taghazout'ta Nerede Yenir?

Taghazout'ta ucuz ve lezzetli restoranlar ve Fast food bir sürü var!

1- Le Spot:

En sevdiğim favorilerimden biri! Tüm Taghazout'ta alabileceğiniz en iyi Burger / Makarna ve pizzalara sahipler, daha da iyisi, hem karnınızın hem de cebinizin düşük fiyatlar nedeniyle mutlu olacağı.

2- Sörf Berberi:

İnanılmaz tagines denemek istiyorsanız, Surf beber ziyaret ettiğinizden emin olun, vue nefes alıyor!

Taghazout'ta Ne Yapmalı?

Sahilde koşuya çıkmak, bazı dalgalar yakalamak veya argan ağaçlarının arasından yokuş yukarı yürümek mi istiyorsunuz? Taghazout sizin için bir yer.

Sörf: Çoğu kişi, sörf yapması için Taghazout'a gelmelidir! sonuçta bir bonafide sörf köyü. Fas'ın bu küçük köşesinin sunduğu harikaları ve maceraları kontrol etmeyi unutmayın. Salı gecesi plaj partisi, Taghazout’un kendi kişisel cenneti ve geleneksel hamam spaları bir zorunluluktur.

Yoga: Taghazout'ta 10 Euro'ya bir seansta yapabileceğiniz Yoga ve sörf de var!