Agadir Şehir Turları Gezisi

Agadir Şehir Turları Gezisi

Agadir , Agadir, Maroc

Agadir şehrinde Şehir Turu, Fas Out Time ile Agadir

Kasbah'ın tepesinde nefes kesen manzaralar alacağınız 3 saatlik rehberli bir tura çıkarak Agadir şehrinin kaçırılmayacak alanlarını keşfetmek için hemen bir dakikanızı ayırın ve ardından Souk El Hed'de (yerel pazarda) pazarlık becerilerinizi deneyin. Tüm bu şehrin tarihi hakkında bilgi sahibi olarak.

Agadir şehir turunun başlangıcında, butik ve restoranlarla kaplı çağdaş Agadir Marina plajına varmadan önce Agadir sahil şeridi boyunca gezinti yapacağız. Sonra dünyanın en büyük Sardalya limanına doğru sürün.

Daha sonra, tepeyi tüm kentin ve balıkçı limanının panoramik manzarasını sunan, kentin 16. yüzyıldan kalma Saadian Kasbah'ına (1572 yılında inşa edilmiş olan Kale) Agadir Ou-fellah'a (Agadir tepesi) sürün. Kasbah girişinin hemen üstündeki “Tanrı'yı ​​Korku ve Kral'ı onurla” yazısına bakın ve unutulmaz bir fotoğraf çekmeyi unutmayın.

Agadir Argan Petrol Evi de turumuzda duracak, çok nadir bulunan bir yağ hakkında bilgi edinebileceğiniz, Berberi kadınların Avrupa'da Altın Sıvı olarak bilinenleri nasıl ürettiklerini görün. Fındıkları nasıl topladıklarını ve kurutduklarını öğrenin. , çekirdekleri kızartıp öğütün ve sonunda saf yağı çıkarın. Bu, kaçırılmaması gereken0Faslı bir deneyim.

Otele geri dönmeden önce son durağımız, "Souk El Hed" veya bölgenin en büyük pazarı olan Sunday Market (yerel pazar) olacak. Yerel pazarda, pazarı kendi başınıza tecrübe etmek için bir saat boş zaman verilirken, sürücü sizi pazarın hemen dışında bekliyor.

Not:
- Yerel pazar pazartesi günleri kapalıdır, pazar pazartesi günleri durmaz.

Günler : | Geceler : 0

Destinasyonlar, planlama ve aktiviteler

" placeholder="Planning and activities" >

3 saatlik rehberli bir turda Agadir şehrinin kaçırılmayacak bölgelerini keşfetmek için kısa bir süre ayırın, burada Kasbah'ın tepesinde nefes kesen manzaralar alacaksınız ve daha sonra bir Souk El Hed'de (yerel pazar) pazarlık becerilerinizi deneyebilirsiniz, hepsi bu şehrin tarihi hakkında bilgi edinirken.

Agadir şehir turunun başlangıcında, butikler, restoranlar ile kaplı çağdaş Agadir Marina plajına gelmeden önce Agadir sahil şeridi boyunca ilerleyeceğiz. Ardından dünyanın en büyük Sardalya limanına doğru sürün.

Daha sonra tepeyi, şehrin ve balıkçı limanının panoramik manzarasını sunan 16. yüzyıl Saadian Kasbah (1572'de inşa edilen Kale) olan Agadir Ou-fellah'a (Agadir tepesi) götürün. Kasbah girişinin hemen üstündeki “Tanrıdan Korkun ve Kralı onurlandırın” yazısına bakın ve unutulmaz bir fotoğraf çekmeyi unutmayın.

Agadir Argan Petrol Evi de turumuzda bir durak olacak, çok nadir bir petrol hakkında bilgi alacağınız, Berber kadınların Avrupa'da Altın Sıvı olarak bilinen şeyi nasıl ürettiğini görün. , çekirdekleri kızartın ve öğütün ve sonunda saf yağı çıkarın. Bu kaçırılmaması gereken gerçekten0Faslı bir deneyimdir.

Otele dönmeden önce son durağımız, bölgenin en büyük pazarı olan "Souk El Hed" veya Pazar Pazarı (yerli pazar) olacak. Yerel pazarda, piyasayı kendi başınıza deneyimlemeniz için bir saatlik boş zamanınız olacak, sürücü sizi pazarın hemen dışında bekliyor olacak.

Tavsiye edilen ekipman

Kapsamalar

 • kahvaltı
 • taşıma
 • park
 • akşam yemeği
 • İnternet Erişimi
 • öğle yemeği
 • tekerlekli sandalye
 • güvenlik
 • sigorta
 • Yiyecek ve içecek dahil
 • Havaalanı transferi

Hariç Tutulanlar

 • gıda

İlk yorumu yapan siz olun!

Only logged in users can add reviews. Login? x

Rezervasyon Seçenekleri

Kim Hayır Fiyat
Yetişkinler 200 Dhs 200 Dhs
Çocuklar 160 Dhs 0 Dhs
Toplam: 200 Dhs
Şimdi Para Yatırma 200 Dhs

İlgili Turlar